Recenze TOPGAL

Přidáno: 30. srpna 2015

• Výborný, kvalitní polstrování

Přidáno: 30. srpna 2015

Zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Dcera je nadšená,dostatek kapes, veselý potisk.

Topgal 1-patro CHI 723 A černá

Topgal 1-patro CHI 723 A černá

Přidáno: 24. srpna 2015

(naposledy upraveno 24. srpna 2015)

Pěkný penál

Topgal batoh Chi 710 A černá

Přidáno: 9. července 2015

• velký
  • nevím

prostorný, spousta kapes (pro větší děti, prvňák se ztratí), pohodlný, krásný, poutko na lavici i do ruky. Chybí pláštěnka :-( a spodek tašky by mohl být pevnější. Trochu chybí kapsa naproti lahvové, dcera tam nosila deštník. Batoh pěkně sedí díky možnosti nastavení a popruh před hrudník se taky hodí. Myslím, že dobrý kup za dobrou cenu.

Ověřený zákazník Peněženky-tašky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. června 2015

(naposledy upraveno 16. června 2015)

Zakoupeno v Peněženky-tašky.cz

• Velikost
  • Design
  • Funkcnost

Dcera je z aktovky nadsena

Topgal batoh CHI 654 A černá

Topgal batoh CHI 654 A černá

Přidáno: 26. května 2015

• po ročním používání stále jako nový
  • kvalitní materiál
  • perfektní zpracování
  • pěkné a výrazné barvy
  • vůbec nic-je skvělý

ve třetí třídě úplně postačující velikost
dá se krásně vyčistit
značka která je osvědčená,už vybírám tašku pro další dceru a určitě zvítězí Topgal

Ověřený zákazník agatinsvet.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2015

Zakoupeno v agatinsvet.cz

školní batoh topgal jsem zakoupila již po třetí svým dětem pro první stupeň, batohy jsou kvalitní, prostorné, mají pěkný desing, dlouho a hodně vydrží a hlavně mají skvělé doporučení, atest.. jinou značku bych nekoupila, batoh jsem prala v pračce nic se mu nestalo,

Ověřený zákazník Peněženky-tašky.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 26. dubna 2015

Zakoupeno v Peněženky-tašky.cz

• Holčičí

Uvidíme,jak to bude do budoucna

Přidáno: 23. dubna 2015

Zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Dcera je spokojená. Batoh je hezký, není tmavý jako ostatní, je prostorný a pohodlný.

Přidáno: 18. dubna 2015

Krtečka napadlo zeptat se sovy ,protože sova zná nejrůznější medicíny a léky. Tak se za ní vypravil, zaklepal na dvířka u vysokého stromu. Ty se otevřela a krteček vešel dovnitř. ,,Copak potřebuješ krtku?“:zeptala se sova s brýlemi na očích a pod křídlem měla tlustou knihu. ,,Já bych potřeboval lék pro myšku.“-,,Hmm to by tu bylo herbária chamomila :odpověděla zamyšleně sova a ukázala krtečkovi obrázek. Potom krteček vyběhl z dveří radostně ven. Začal se poohlížet po té zvláštní medicíně-květině kterou vyděl v sešitě sovy. Potkal dvě veverky sedící na větvi u stromu, ukázal na pampelišku a zeptal se veverek :,,herbária chamomila?“.Veverky se zachichotaly koukly se každá na druhou a odpověděly krtkovi: chamomila-ne ne.“ Krteček se otočil a běžel dál k jiným kytičkám.
Krtečka napadlo zeptat se sovy ,protože sova zná nejrůznější medicíny a léky. Tak se za ní vypravil, zaklepal na dvířka u vysokého stromu. Ty se otevřela a krteček vešel dovnitř. ,,Copak potřebuješ krtku?“:zeptala se sova s brýlemi na očích a pod křídlem měla tlustou knihu. ,,Já bych potřeboval lék pro myšku.“-,,Hmm to by tu bylo herbária chamomila :odpověděla zamyšleně sova a ukázala krtečkovi obrázek. Potom krteček vyběhl z dveří radostně ven. Začal se poohlížet po té zvláštní medicíně-květině kterou vyděl v sešitě sovy. Potkal dvě veverky sedící na větvi u stromu, ukázal na pampelišku a zeptal se veverek :,,herbária chamomila?“.Veverky se zachichotaly koukly se každá na druhou a odpověděly krtkovi: chamomila-ne ne.“ Krteček se otočil a běžel dál k jiným ,,Ech che chch!“:ozvalo se. ,,Jsi nemocný?“ ptá se krteček myšky.,,Máám ryrýmu heppššššííí“
vv,,Ech che chch!“:ozvalo se. ,,Jsi nemocný?“ ptá se krteček myšky.,,Máám ryrýmu heppššššííí“
krtkovi: chamomila-ne ne.“ Krteček se otočil a běžel dál k jiným kytičkám.
Krtečka napadlo zeptat se sovy ,protože sova zná nejrůznější medicíny a léky. Tak se za ní vypravil, zaklepal na dvířka u vysokého stromu. Ty se otevřela a krteček vešel dovnitř. ,,Copak potřebuješ krtku?“:zeptala se sova s brýlemi na očích a pod křídlem měla tlustou knihu. ,,Já bych potřeboval lék pro myšku.“-,,Hmm to by tu bylo herbária chamomkytičkám.

Přidáno: 10. dubna 2015

• velice praktický
  • karabina na klíče a jmenovka
  • krásně prostorný
  • kapsa na svačinu je oddělena silnější vrstvou materiálu od hlavních kapes
  • v neposlední řadě rozhodně reflexní prvky, i když celý batoh je k nepřehlédnutí :)
  • hrudní pás

Batoh jsem vybírala s dcerkou, kterou hlavně nadchla barevnost tašky, praktičnost už jsem spíše musela ohlídat já, ale myslím že tento střih je snad nejpovedenější. Měla jsem možnost si prohlédnout batohy i jiných střihů a tento mi přišel jako nejpraktičtější. Ve škole měla dcera ohromný úspěch, libuje si, jak se jí taška krásně nosí a drží záda. Vše se jí tam s přehledem vejde a má ještě i spoustu místa navíc. Za nás rozhodně jen a jen doporučuji.

Topgal batoh Hit 826 A černá

Topgal batoh Hit 826 A černá

Ověřený zákazník Batohy-školní.eu Ověřený zákazník

Přidáno: 16. března 2015

(naposledy upraveno 16. března 2015)

Zakoupeno v Batohy-školní.eu

• Pevná konstrukce, sešity se uvnitř nekrčí. Prý pohodlné nošení (tvrdí dcera).
  • Nic.

Výrobek výborný, doporučuji.

Topgal kapsička na krk CHI 661 H růžová

Topgal kapsička na krk CHI 661 H růžová

Ověřený zákazník Dráček.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2015

Zakoupeno v Dráček.cz

dítěti se líbí a to je hlavní :-) jak dlouho vydrží uvidíme

Topgal batoh Dinosaurus 140-K

• polstrovaná záda
  • lehký
  • reflexní prvky
  • ideální velikost
  • chybí malá kapsička na zip
  • boční příhrádka na pití je na silnou láhev, užší vypadává

kvalitní batoh za přijatelnou cenu

Topgal 1-patro CHI 720 H Růžová

Topgal 1-patro CHI 720 H Růžová

Přidáno: 2. února 2015

Zakoupeno v SEVT

• super design ke stejnemu batohu

nemam co rici..-.

Ověřený zákazník Sport-D.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. ledna 2015

Zakoupeno v Sport-D.cz

ok

Přidáno: 24. prosince 2014

Zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

Vypadá velice pěkně,kvalitně. Jen nám do něj musí slečna ještě dorůst .

Přidáno: 12. prosince 2014

• OK

je to fajn, ale moc času nemám, díky

Přidáno: 12. prosince 2014

Zakoupeno v Papirnictvi Pavlik

• Líbí se mi brva, potisk, reflexní prvky, velikost kapes (působí) a po zkušenosti se starším synem je pro prvňáčka opravdu prostorná...na vše co potřebují
  • Zatím nevím

Hezká a pro mne prakticky působící taška...ale je to dárek od Ježíška, takže opravdová recenze od toho komu bude patřit zatím není :-)

Zobrazuji 361 - 380 ze 419 recenzí 1...17 18 [ 19 ] 20 21